Wij

We stellen ons graag aan je voor!

Ons team bestaat uit maximaal zeven enthousiaste trainers/coaches.
Het is onze passie om mensen gelukkiger te maken in hun werk en leven.
Gelukkige mensen maken de wereld mooier én ze veroorzaken fantastische resultaten bij hun werkgevers.

We houden ons team bewust klein zodat we groots kunnen zijn in de kwaliteit die we leveren en we ons kunnen richten op partnerschap met onze klanten. 


Herma Jonker

herma.jonker@ictus.nl
06-2035 3406

 

 

 

 

 


Trainer, coach, Rebalancer
Founder van Ictus

Faciliteert:
– Fundamentals programma
– Management Special
– Persoonlijke coaching

– Rebalancing voor professionals


Ludwich van Westering

ludwich-ictus@outlook.com
06-2253 2795

 

 

 

 

 


Trainer & Coach

Faciliteert:
– Fundamentals programma
– Management special
– Persoonlijke coaching


Maud Hulshof

maud-ictus@outlook.com
06-1044 2445

 

 

 

 

 


Trainer & Coach

Faciliteert:
– Fundamentals programma
– Persoonlijke coaching


Natasja Kok

natasja-ictus@outlook.com
06-2896 6708 

 

 

 

 

 

 

Trainer & Coach

Faciliteert:
– Fundamentals programma
– Persoonlijke coaching


Kathinka de Vries

kathinka-ictus@outlook.com
06-1558 1950

 

 

 

 

 

 

Trainer & Coach

Faciliteert:
– Fundamentals programma
– Persoonlijke coaching


Miranda Doorgeest

miranda-ictus@outlook.com
06-1529 3987

 

 

 

 

 


Trainee